KONST / Litografier / Grafiskt blad 13767331
nr 1376 7331
Jonas Lundh
(f. 1965), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Signerad, numrerad EA 1/10. Motivet: 27x38 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
Jonas Lundh, svensk konstnär född i Fagersta 1965.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 februari 2021
kl 18:45:32
600 kr